Survivor’da sakatlık şoku! Poyraz’ın sağlık durumu nasıl? - Türkiye'nin TelevizyonuTürkiye'nin Televizyonu

7 Aralık 2021 - 21:03

Survivor’da sakatlık şoku! Poyraz’ın sağlık durumu nasıl?

Son Güncelleme :

09 Mart 2021 - 9:36

290 views
1

Survivor 2021'de dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Tırmanma, havuzu aşıp labirent ve puzzle gibi engellerin bulunduğu parkurda oyunda üstünlüğü ünlüler takımı ele geçirdi. Mücadelenin galibi ise 10-4 skorla ünlüler oldu.

2

Gece sonunda yapılan oylamada eşitlik sağlandı. Konseyde, beş oy Hanzade'ye, beş oy Öykü'ye çıktı. Böylece eleme potasına Hanzade ve Öykü girmiş oldu.

3

MURAT CEYLAN AÇIKLADI Dokunulmazlık mücadelesinde de konseyde de arkadaşlarının yanında olmayan Poyraz ile ilgili açıklama oyun öncesi Murat Ceylan'dan geldi.

4

Ceylan, Poyraz'ın sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamayacağını açıkladı. Bunun üzerine sosyal medyada Poyraz ile ilgili birçok yorum yapıldı.

5

POYRAZ'IN SAĞLIK DURUMU NASIL? Survivor Panorama Hafta Sonu yorumcularından Gökhan Özdemir de gönüllüler takımında yer alan Poyraz'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

6

Canlı yayında konuşan Özdemir, Poyraz'ın iyi olduğunu ayağında bir ödem olduğunu söyledi ve ekledi:

7

"Poyraz'ın ayağında bir ödem var ve üzerine basmaması gerekiyor. Kendisi revirde tedavi altında ve yarışa dönecek. Poyraz'a şu an ödem insin diye ilaç veriliyor, çok sıkıntılı bir sakatlığı yok."

8

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR? 26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi.